KONST / Litografier / Färglitografi 10928062
*
nr 1092 8062
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), EA-upplaga, bladets mått: 42x56
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 19:05:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 20:56:24
1
250 kr
27/2 17:50:02
2
250 kr
27/2 17:50:02
1
250 kr (Budbetjänt)
27/2 17:50:20
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik jonas fredén litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31
*
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Jonas Fredén
nr 1092 8062
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), EA-upplaga, bladets mått: 42x56
Jonas Fredén, svensk målare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/2 20:56:24 | 1 | 250 kr |
| 27/2 17:50:02 | 2 | 250 kr |
| 27/2 17:50:02 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 27/2 17:50:20 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Jonas Fredén
Jonas Fredén, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare född i Uppsala 1959, död 2020 i Stockholm.Läs mer om Jonas Fredén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga färglitografi grafik jonas fredén litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
8103 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. PT upplaga..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
8101 Färglitografi
Karl Axel Pehrson (1921-2005), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:31



